A. Listem (0)

ISIRGAN OTU İLE KİLO VERME

heading_title

Yabanda zararlı ot olarak bilinen, fakat bin bir derde deva olarak sayılan ısırgan otuna bu hafta sizin için değinmek istedik. Çünkü ısırgan otu ile kilo verme mümkün görünüyor. Vitamin ve mineral deposu olan ve yağ yakıcı özelliği ile dillere pelesenk olan mucizevi bitkiye ulaşmak da çok kolay. Bu makale sonrası her yerde bu bitkiyi arayacağınıza eminiz.

Birçok faydası ile bilinen ısırgan otunun zayıflama ile ilgili olan kısmı ile ilgileniyoruz. Zayıflamaya yardımcı yapısı ile sindirim sitemini düzenliyor, hazmı kolaylaştırarak ödem atılmasına yardımcı oluyor. Tüm bu özellikler size de tanıdık geliyor mu? Evet, tam da kilo vermenize ve istediğiniz kiloda kalmanıza yardımcı olacak özellikler. Ayrıca kalp ve damar hastalıkları başta olmak üzere ağız ve diş sağlığı, böbrek, kan şekeri gibi ana sorunlara da çözüm getiriyor. Isırgan otu ile kilo verme konusunda bilgi sahibi olmak isteyenler aktarlara koşuyor. Oysa evimizin ya da iş yerimizin yanı başında bu otlardan bulmak mümkün. Sadece iyi bakmamız yeter. Bahar aylarının gelmesi ile büyüyen otlar arasında kolayca bulunabiliyor.

Bitki olarak kaynatıp suyunu tüketebilir, ya da tohumlarını öğüterek yiyecekler ile karıştırıp kullanabilirsiniz. Alerji yapabilecek yapıda olan itkiyi hamilelere maalesef önermiyoruz. Isırgan otu ile kilo verme fikrine sahip her birey bu bahar aylarında mutlaka kullanmalı. Sonuçlarını da tüm yakınlarına bildirmeli.