A. Listem (0)

EFSUN FORM SOĞUK ÇAY

heading_title

Efsun form soğuk çay, soğuk su ile hazırlanan bildiğimiz form çayıdır. Yaz aylarında kış ve bahar aylarından daha çok sıvı alınması gerekir. Hem vücudumuzun ihtiyaç duyduğu sıvıyı sağlıklı bir şekilde almak, hem de şifalı bitkilerden faydalanmak için form veya detoks çayları yaz aylarında soğuk olarak tüketilmelidir. Uzmanların önerisi bu şekildedir. Form çayları soğuk olarak tüketilse de etkisi azalmıyor.

Dünyada bir trend haline gelen form çayları sıcak veya soğuk olarak tüketilmekte ve bu tüketim de giderek artmaktadır. Mesela Almanya’da poşetli form ve meyve çayları, normal çay pazarının %75’ini oluşturmaktadır.

Yapılan araştırmalar, poşet halindeki form çaylarının içindeki bitkilerin suya geçmesi için kullanılan suyun illaki kaynamış su olmasının şart olmadığını gösteriyor. Form çayları kilo vermeye yardımcı olmasının yanı sıra keyifli lezzetler denemek için de tercih edilmektedir.

Poşetli bitki ve form çayları hem sağlıklı hem de pratik olmalarından dolayı daha çok tercih edilmektedir. Efsun fom soğuk çay da bu ürünlerden biridir. Efsun form soğuk çay, güvenli poşetlerinden çıkarılıp bir bardak soğuk su ile demlenerek, evde veya iş yerinde kolaylıkla hazırlanarak içilebilir.

Kış mevsiminin bitmesinin ardından kendini yenilemek isteyenler, kilo verme diyetleri ve egzersiz programlarıyla birlikte sıcak veya soğuk form çaylarını da tüketiyor. Özellikle efsun soğuk form çayı kilo kontrolü sağlamak isteyen kadınların tercihleri arasında yer alıyor. Yani buradan anlayacağımız efsun soğuk form çayı kilo vermeye yardımcı olmasının yanında kilo kontrolünü sağlar.

Efsun soğuk form çay rahat bir uyku uyumak isteyen kişiler için de güzel bir seçenek olabilir. Yatmadan önce tüketilecek efsun soğuk form çayı kaliteli bir uykuya yardımcı olabilir.

Benzer Makaleler

 EFSUN FORM DETOKS NEDİR?

EFSUN FORM DETOKS NEDİR?

Efsun form detoks, bir tür form çayıdır. Form çayları, düzenli kullanıldığında oldukça faydalıdır. 

EFSUN FORM FAYDALARI

EFSUN FORM FAYDALARI

Efsun formun faydaları arasında; antioksidan içeriğe sahip vitamin ve mineralleri barındırdığı için...

   EFSUN FORM ÇAYI HAKKINDA

EFSUN FORM ÇAYI HAKKINDA

Efsun Form Çayı Hakkında, en fazla merak edilen konu hiç şüphesiz kilo verdirip verdirmediği konusudur.

EFSUN FORM NEDİR?

EFSUN FORM NEDİR?

Asıl amacı kilo vermeye yardımcı olmak olan efsun form çayı, metabolizmayı hızlandırmasının...

EFSUN FORM ÇAYI İLE SAĞLIK

EFSUN FORM ÇAYI İLE SAĞLIK

Efsun form çayı ile sağlıklı olmak mümkün mü? Tabi ki evet. Çünkü bu çayı...