A. Listem (0)

EFSUN FORM DETOKS KULLANIM ŞEKLİ

heading_title

Efsun form detoks çayının kullanım şekline dikkat edilerek kullanıldığı takdirde  kesinlikle işe yaramaktadır. Bu form çayını kullanarak, ilk olarak kilo vermeniz kolaylaşır, zamanla biriken toksinler vücudunuzdan atılır, bağışıklık sisteminiz güçlenir, hastalıklara yakalanma oranı azalır, metabolizmanız hızlanır, vücudun şeker ihtiyacı azalır, hazımsızlık veya şişkinlik varsa azalır, ödem söktürür.

Efsun form detoks çayının içinde 60 adet poşet çay bulunur. Kullanım şekli oldukça kolaydır. Bir bardak oda sıcaklığında su içerisine bir adet poşet çay ilave edilerek  karıştırılır. Tamamen çözüldükten sonra içilir. Efsun form detoks çayı, günde iki defa sabah kahvaltı yapmadan bir saat kadar önce ve akşam yemeğinden bir saat önce aç karnına tüketilir. Kesinlikle şeker ilave etmeden kullanılmalıdır. Bu çayın hazırlanması aşamasında en önemli detay bir defa hazırlanan  çayın daha sonra  bir kez daha kesinlikle içilmemesidir. Hazırlanan bir poşet çay tek seferde içilmeli, eğer bir kısmı kaldıysa derhal dökülmelidir. Bir daha ki sefere çay, tekrar yeni su ile hazırlanmalıdır. Bu noktaya çok dikkat edilmelidir. .

Efsun form detoks çayının vücudumuza en yararlı etkiyi sunabilmesi için kesinlikle yemeklerden önce aç karnına kullanılması gerekmektedir. Ayrıca gün içerisinde tüketilecek sıvı en az 2-3 litre olmalıdır ki efsun form detoks çayı daha etkili olabilsin. Yeterli su tüketilmesi detayı çok önemlidir ve atlanmaması gerekir. Öte yandan, hazır gıdalar ve hazır meyve sularından uzak durulmalı, yağ oranı düşük gıdalar tüketilmelidir. 

Benzer Makaleler

 EFSUN FORM DETOKS NEDİR?

EFSUN FORM DETOKS NEDİR?

Efsun form detoks, bir tür form çayıdır. Form çayları, düzenli kullanıldığında oldukça faydalıdır. 

EFSUN FORM FAYDALARI

EFSUN FORM FAYDALARI

Efsun formun faydaları arasında; antioksidan içeriğe sahip vitamin ve mineralleri barındırdığı için...

   EFSUN FORM ÇAYI HAKKINDA

EFSUN FORM ÇAYI HAKKINDA

Efsun Form Çayı Hakkında, en fazla merak edilen konu hiç şüphesiz kilo verdirip verdirmediği konusudur.

EFSUN FORM NEDİR?

EFSUN FORM NEDİR?

Asıl amacı kilo vermeye yardımcı olmak olan efsun form çayı, metabolizmayı hızlandırmasının...

EFSUN FORM ÇAYI İLE SAĞLIK

EFSUN FORM ÇAYI İLE SAĞLIK

Efsun form çayı ile sağlıklı olmak mümkün mü? Tabi ki evet. Çünkü bu çayı...