A. Listem (0)

EFSUN DETOKS ÇAYI’NIN ZARARI VAR MIDIR?

heading_title

Efsun detoks zararları var mıdır? Yoksa bu çayın zararlı olup olmayacağı bize mi bağlıdır? Evet Efsun detoks çayının aslında zararı yoktur. Şayet bu detoks çayı, düzenli ve doğru bir şekilde kullanılırsa, tarif edilen şekilde hazırlanıp içilirse, günde 2-3 litre su ile birlikte tüketilirse, aç karnına ve günde iki kez kullanılırsa, çay kullanmadan önceki beslenme alışkanlıklarından vazgeçilirse ve egzersiz de yapılırsa, kesinlikle  hiç bir zararı olmayacaktır.

Efsun detoks çayı, 18 yaşından küçük olanlara, hamile ve emzikli kadınlara, herhangi bir kronik hastalığı olanlara, depresyon ilacı kullanan kişilere zararlıdır. Zaten efsun detoksun bu kişiler tarafından kullanılması kesinlikle tavsiye edilmez. Bunun dışında kilo vermek amacı ile kullanmak isteyenler, zaten efsun detoks çayını kullanabilmek için önceki beslenme alışkanlıklarından vazgeçmek zorundadır.

Yani, efsun detoks çayı, düzenli ve uzun süreli kullanımda zararlı olmayacaktır. Herhangi bir ürünün faydalı ya da zararlı olacağı kullanan kişilerin tutumuna bağlıdır diyebiliriz. Düzenli ve doğru şekilde kullananlar tabi ki faydasını görecektir. Ancak bu detoks çayı, hem düzenli kullanılmaz hem de kısa süreli kullanılırsa ya da bir kullanıp bir bırakılırsa, aç karnına değil de tok karnına tüketilirse tabi ki zararlı olacaktır.

Bu nedenle efsun detoks çayını kullanarak kilo verebilmek için düzenli kullanmaya özen göstermeli ve uzun süre kullanmalıyız. Zararı olur düşüncesiyle kullanmamazlık yapmamalıyız. Zaten bu detoks çayını hamile ve emziren bayanlar, tansiyon, diyabet ve kalp hastalığı gibi kronik hastalığı olanlar, depresyon ilacı kullananlar, 18 yaşından küçük olanlar kesinlikle kullanmamalıdır. Efsun detoks çayı işte bu kişilere zarar verir. 

Benzer Makaleler

   EFSUN FORM ÇAYI HAKKINDA

EFSUN FORM ÇAYI HAKKINDA

Efsun Form Çayı Hakkında, en fazla merak edilen konu hiç şüphesiz kilo verdirip verdirmediği konusudur.

 EFSUN FORM DETOKS NEDİR?

EFSUN FORM DETOKS NEDİR?

Efsun form detoks, bir tür form çayıdır. Form çayları, düzenli kullanıldığında oldukça faydalıdır. 

EFSUN FORM ÇAYI İLE SAĞLIK

EFSUN FORM ÇAYI İLE SAĞLIK

Efsun form çayı ile sağlıklı olmak mümkün mü? Tabi ki evet. Çünkü bu çayı...

EFSUN FORM ÇAYI KULLANANLAR

EFSUN FORM ÇAYI KULLANANLAR

Efsun form çayı kullananlar, bu çayın faydasını gördüler mi? bu sorunun cevabı ...

EFSUN FORM ÇAYI FAYDALARI

EFSUN FORM ÇAYI FAYDALARI

Efsun form çayı faydaları arasında iştahı azaltarak ve bağırsak hareketlerini düzenleyerek kilo vermeye yadımcı....